Що собою представляє біржа землі?

Що собою представляє біржа землі?

  • Автор записи:
  • Рубрика записиБлог

Будь яка юридична або фізична особа, що хоче продати землю, а також та, яка бажає придбати або орендувати цю землю звертаються за допомогою до земельної біржі. Насправді, це дуже вигідний вихід із ситуації, адже прийняти участь в торгах можуть усі бажаючі. Втім важливо зазначити, що всі продажі на даному майданчику відбуваються за умов чесної конкуренції, а отже махінації виключені. Власник земельної ділянки отримує справедливу та вигідну винагороду.

Прийняти участь в продажі ділянки землі на Прозорро.Продажі.

Вже з самого початку зрозуміло, що економіка країни на ринках землі може зіткнутися з проведенням тіньових операцій. Саме тому, вже чотири роки в Україні діють спеціальні майданчики з продажу земельних ділянок с/г призначення. Вони приєднанні до Центральної бази даних Прозорро.Продажі, що забезпечує справедливі торги. На сьогоднішній день відбулось близько 350 тис. торгів у відкритому режимі. Це забезпечило понад 35 млрд грн. прибутку. Отже можна зробити висновок, що ці торгові майданчики користуються достатнім попитом.

Чому ж українці обирають використання майданчиків Прозорро.Продажі?

По-перше, дана біржа землі є достатньо прозорою в використанні. Всі торги земельними ділянками с/г призначення проводяться чесно, без махінацій та корупції. По-друге, це дійсно вигідне місце для купівлі-продажу земель.Завдяки електронній торговій системі Prozorro.Sale електронні аукціони приносять прибутки, що вимірюють мільйонами. На даному етапі земельні торги не чимось новим, однак, незважаючи на це, їх специфіка трохи зазнала змін. Наразі земельні торги проводять як аукціони, а їх учасники обов’язково повинні пройти реєстрацію та отримати номер, а вже далі брати участь. Отже, якщо вас зацікавили торги земельними ділянками, звертайтеся за посиланням:https://megasale.com.ua/zemelni-torgy/. Спеціалісти української земельної біржі з продажу, допоможуть вам розібратися в усіх питаннях. Вибрати потрібний вам лот та навіть побудувати стратегію для перемоги в аукціоні. Ціна, бажаний регіон, стан потрібного активу, збір документів, а також юридичні тонкощі підписання договору, все це підбирається та пояснюється. Біржа землі, призначена для с/г, гарантує вам ефективну та відкриту реалізацію ресурсів за ціною ринку. Навіть зараз ви маєте змогу орендувати або придбати землю на одному з майданчиків  товарної біржі, адже вони діють по всій країні.