Відкриті аукціони в Україні

Відкриті аукціони в Україні

  • Автор записи:
  • Рубрика записиБлог

Одна з найбільших українських біржових платформ Прозорро зараз пропонує велику кількість комфортних послуг, за допомогою яких будь-хто може отримати вигоди. Вся діяльність законна. Біржа товарів і послуг на будь-який попит Прозорро організована для того, щоб надати підтримку економіці України і дати можливість великим компаніям розвиватися. У біржі є кілька представництв по країні і складається вона в профільних союзах і організаціях. Це дає право залучення фінансово розвинених регіонів і нарощувати темпи співпраці підприємств з клієнтами на взаємовигідних умовах.

Можливості біржі

Біржа може дуже вплинути на позитивний розвиток економіки України; система внесла на ринок революційний підхід, який здатний найти економічний розвиток України; біржа – це великий діапазон робіт, послуг і товарів.

Універсальна система Прозорро – це великий в країні ресурс державних замовлень, сервісом якого скористатися дуже легко. Біржа акредитована і має сертифікати, не допускає корупційних махінацій. Процедура реєстрації підприємств на біржі виконується за чітко визначеною схемою. Діалог здійснюється в режимі реального часу і цілком виключає нерівне ставлення до конкретних учасників торгів.

Спрямованістю платформи стало не лише розвиток економічних можливостей України. Головне завдання – усунення з ринку послуг схем хабарництва і забезпечення можливості підприємствам надавати послуги високої якості. Для замовників послуг участь в біржових заходах дає право придбання найвигідніших пропозицій за послугою. Адміністратор біржі завжди контролює процес співпраці організатора торгів і підрядника з метою встановлення протизаконних дій. До біржі підключені різні організації, які надають високопрофесійні послуги. Якраз процес ретельного відбору учасників і дав право організаторам біржі сконцентрувати на одній платформі компетентних фахівців.

Творці майданчика після вдалого досвіду в своїй діяльності планують розширити функції біржі з використанням інноваційних технологій, що дасть можливість проводити операції і діалоги в загальнодоступному і чесну режимі.

Прозорро на поточний момент – велика біржова система України за кількістю діючих учасників і за обсягом торгів в загальному. Повний список послуг, що надаються біржею, дає можливість учасникам підвищити якість взаємодії і отримати вигоду. Розробники біржі мають в планах розширення біржі і збільшення числа її представництв. До того ж в перспективі планується розширення користувача бази і кількості підприємств, які надають послуги.

Допорогові та надпорогові покупки

На сьогоднішній день у системі Prozorro існує 2 види покупок: допорогових та надпорогових.

До надпорогових закупівель належать ті, де ціна об’єкта купівлі товарів чи послуг дорівнює або перевищує 200 000 гривень, а робіт – 1,5 мільйона гривень. Для клієнтів, які здійснюють діяльність у певних галузях економіки – під замовлення, якщо ціна об’єкта купівлі товарів чи послуг дорівнює або перевищує 1 млн. гривень, а послуг – 5 000 000 гривень.

Текст подібних закупівель підпадає під юрисдикцію Закону України «Про публічні закупівлі». Апеляційним інститутом є Український антимонопольний комітет, рішення якого є обов’язковим для учасників торгів.

Для допорогових покупок цінник замовлення починається від 3 тисяч гривень. Давайте ознайомимось із діями щодо оскарження допорогових та надпорогових покупок детальніше.

Допорогові закупівлі охоплюють такі етапи:

  • розголошення покупки;
  • термін уточнення;
  • напрямок пропозицій;
  • торг;
  • рівень готовності;
  • ідентифікація переможця та кінець покупки.

На момент оголошення про покупку клієнт публікує в системі дані про об’єкт, орієнтовну ціну закупівлі, вимоги договору, правила та дані щодо закупівлі, надсилаючи учасникам пропозиції та вимоги разом з іншою інформацією, що, з його точки зору, необхідні для закупівель. Дані, зазначені в оголошенні про закупівлю, повинні збігатися з інформацією, зазначеною у призначених офіційних документах (якщо такі є). В умовах розбіжності основними даними є такі, котрі зазначені клієнтом під час оголошення про покупку. На сайті УУБ є корисна інформація про торги https://sale.uub.com.ua/news/zemelqnyj-aukcion-u-lqvovi-na-onlajn-majdanchyku-prozorro-prodazhi

Клієнтам забороняється повідомляти потенційних учасників, які з уповноважених цифрових платформ вони планують використовувати для подання пропозицій.

Файли, які додаються під час оголошення про закупівлю та заявки учасників, мають бути розтягнуті. Неможливо обмежити перегляд цих файлів за допомогою паролів або будь-яким іншим способом. Неможливо додати документацію, яка не має відношення до закупівлі.